3 TVÁRE
SOCIAL MEDIA MANAŽÉRA

e-Kniha o práci social media manažéra

Spoznajte 3 kľúčové zručnosti social media manažéra. Pochopíte dôvod, prečo je tento človek potrebný pre vašu značku a ako bonus získate šablónu so zadaniami na otestovanie social media manažéra.

STIAHNUŤ E-KNIHU

e-Kniha je už nachystaná...

Do formulára nižšie vložte vaše krstné meno a email, na ktorý vám pošleme 1. Slovenskú e-Knihu o práci a povolaní social media manažéra v PDF.

Váš e-mail spracovávame za účelom zaslania e-Knihy, prípadne nových článkov, tipov a noviniek z web stránky SocialMediaManažér.sk a blogu LukasFranko.sk s frekvenciou max. 1x do mesiaca. Prevádzkovateľom je Digitálny Nomád s.r.o. Odoslaním vyplneného web formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na uvedený účel. Zásady spracovania osobných údajov si môžete pozrieť tu.

e-Kniha 3 tváre social media manažéra

S POMOCOU SOCIAL MEDIA MANAŽÉRA ZÍSKATE…

zvýšenie povedomia o vašej značke na sociálnych sieťach a vo vyhľadávačoch

Máte záujem o spoluprácu? Potrebujete poradiť s reklamou na sociálnych sieťach alebo pomoc s tvorbou obsahu, či správou profilu? A možno potrebujete navrhnúť stratégiu marketingovej kampane... Napíšte. Zavolajte. A dohodneme sa.

 • službu prevádzkuje spoločnosť Digitálny Nomád s.r.o.
 • so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06, Bratislava
 • IČO: 50 149 121
 • DIČ: 2120193427
 • Telefón: +421 915 650 459
 • Email: ahoj@socialmediamanazer.sk

Staráme sa o značku vašej spoločnosti na sociálnych sieťach, blogu a vo vyhľadávačoch – píšeme a zdieľame príspevky s hodnotou, odpovedáme na správy a komentáre, vytvárame a nasadzujeme reklamu.

...tvoríme obsah a stratégie pre sociálne médiasociálne sietevyhľadávačewebstránky a blogyčokoľvek

SPOKOJNOSŤ NAŠICH KLIENTOV HOVORÍ ZA VŠETKO...

 • Naše očakávania a požiadavky od spolupráce boli: zvýšenie aktivity na FB a spropagovanie produktov. Pomohli ste nám s celým našim FB. Ukázali ste cestu, že aj vejáre sa dajú aktívne propagovať. Sme spokojní s vašimi službami a hodnotíme ich slovom SUPER. Rýchla komunikácia, všetko dodané na čas, aktivita z vašej strany.

  Katka Katka majiteľka Vejare.sk
 • Naša spoločnosť sa venuje stavebníctvu, sme špecialistom na kompletnú realizáciu a zhotovenie monolitických železobetónový konštrukcií. Požiadavky od našej spolupráce boli, aby naši partneri po preštudovaní našej stránky mali predstavu o tom, aké stavby realizujeme. Pomohli ste nám v prezentácii našej spoločnosti v očiach našich potenciálnym partnerov – majú konkrétny prehľad o našich službách. Som úplne spokojný s vašimi službami.

  Zoltán Kőrösi Zoltán Kőrösi majiteľ a konateľ spoločnosti LEKOR spol. s.r.o. | lekor.sk
 • Naša spoločnosť predáva biospálňové nábytky, zdravotné rošty, ortopedické matrace a kašmírové-vlnené výrobky. Od našej spolupráce som očakávala, aby sa zvýšila návštevnosť našej predajne v Bratislave i oslovenie čo najviac potenciálnych zákazníkov. Ako pozitívum uvádzam, že na základe našej spolupráce na sociálnej sieti Facebook, sme získali nových zákazníkov. S prístupom a profesionalitou pána Ing. Lukáša Franka som maximálne spokojná. Vždy som veľmi ocenila jeho kreativitu a grafické riešenie v oblasti tvorby reklamy. Veľké ďakujem!!!

  Alžbeta Rajciová Alžbeta Rajciová majiteľka a konateľka spoločnosti | demko.sk
 • S prácou Lukáša sme boli veľmi spokojní. Počas konferencie WordCamp Bratislava 2017, aj mimo nej to na našich profiloch naozaj žilo 🙂

  WordPress Slovensko WordPress Slovensko wp.sk
 • Sme občianske združenie, ktorého iniciatívou je ukázať ako môžete nájsť váš zmysel života tým, že budete robiť to, čo vás skutočne baví a necháte si za to platiť. Pomáhame ľuďom objaviť ich talent, následne ho rozvinúť a napokon pretaviť do osobnej značky. Spoluprácou sme očakávali kompletnú digitálnu identitu (branding) pre náš inštitút – potrebovali sme vytvoriť a nasmerovať našu značku v digitálnom svete. Sme nadmieru spokojní s komplexnými (nielen) digitálnymi službami z vašej strany. Ste skutoční kreatívci a robíte to s láskou a citom. Ďakujeme krásne.

  MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov o.z. MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov o.z. maoi.sk
 • Víziou projektu je prinášať inovatívne vzdelávanie na školy s využitím metód formálneho, neformálneho a zážitkového vzdelávania prostredníctvom service learning za účelom komplexného rozvoja mladého človeka (hard & soft skills). Od našej spolupráce sme očakávali nadčasový dizajn a obsah webu, pretože sa jedná o dlhodobý a pravidelný projekt na školách. Ďakujeme za kreatívu a copywriting. Vymysleli ste a nasadili kampaň zameranú na študentov – začínajúc web stránkou a online kurzom, cez emailovú podporu až po sociálne siete.

  Vzdelávanie 2.0 Vzdelávanie 2.0 vzdelavaniedvanula.sk

MÁTE ZÁUJEM O SOCIAL MEDIA MANAŽÉRA?

social media manažér je človek mnohých tvári, zručnosti a rolí
buduje povedomie o vašej značke na sociálnych sieťach a vo vyhľadávačoch

MÁM ZÁUJEM O SOCIAL MEDIA MANAŽÉRA